Kurzentrum Waren

Szobák és árak megtekintése
Bejelentkezés
Dátum
Kijelentkezés
Dátum
Szobák és Vendégek2 Vendég, 1 szoba
A korrekt összehasonlítás céljából megnyitjuk a Booking.com-ot egy új lapon.
Kurzentrum Waren
$$$$

Leírás

A Kurzentrum Waren Hotel Waren 2 km-re található a Tiefwarensee területétől, és wellnessközponttal és vízi sportlétesítményekkel várja vendégeit.

Elhelyezkedés

Waren központja egy 20 perces sétával elérhető. A Feisnecksee továbbá mérsékelt távolságra fekszik a 4 csillagos hoteltől. A hotel továbbá a Mueritzeum közelében van, hozzávetőlegesen 1 km-re.

A Nesselberg buszmegálló a közelben található, 400 méterre az ingatlantól. A legközelebbi repülőtér a Rostock-Laage, körülbelül 70 km-re a Kurzentrum Waren Hotel területétől.

Szobák

A szobákban kanapé és íróasztal, továbbá hangszigetelt ablakok biztosítja a vendégek kényelmét. Egyes szobák magán fürdőszobákat foglalnak magukba akadálymentesített zuhanyzóval felszerelve.

Étkezés

A Waren városi hotelben egy a la carte étterem is található. A Restaurant & Cafe Leddermann vendégei közép-európai specialitásokat élvezhetnek, a Restaurant Shanghai City pedig ázsiai konyhát kínál.

Szabadidő & Üzlet

Ha szereti az aktív életmódot, a helyszínen túrázás és kerékpározás szintén elérhető.

Fontos információk
Bejelentkezés/Kijelentkezés
15:00-22:00 órától
06:00-10:00 órától
Kényelmi szolgáltatások
Ingyenes, privát parkoló található a helyszínen.
Vezeték nélküli internet elérhető a szobákban ingyen.
Egyéb információ
Reggeli
A(z) Kurzentrum Waren ingyenes teljes reggeli reggelit kínál vendégeinek. 
Házi kedvencek
Háziállat nem megengedett.
Épület
Szobák száma:142
Ár naptár
Ellenőrizze az elérhetőséget és az árakat most!

Szobák és elérhetőség

Kétszemélyes szoba
  • Max:
    2 személy
  • Ágy opciók:
    1 nagy franciaágy
  • Zuhany
  • Fűtés

Felszereltség

Főbb felszerelések

Ingyenes Wifi

Ingyenes Wi-Fi a szobákban

Ingyenes parkolás

Ingyenes parkoló

Poggyászmegőrző

Poggyászmegőrzés

Öltöző

24 órás szolgáltatások

24 órás recepció

24 órás biztonsági szolgálat

Étel/ Ital

Bár/Társalgó

Étterem

Üdvözlő ital

Büfé

Fitnesz/ Tornaterem

Fitneszközpont

Úszómedence

Kültéri úszómedence

Beltéri medence

Spa és relaxáció

Pedikűr

Manikűr

Jacuzzi

Arcápolás

Sport & Fitness

  • Fitneszközpont
  • Túrázás
  • Lovaglás
  • Kerékpározás
  • Bowling
  • Asztali tenisz
  • Horgászat

Szolgáltatások

  • Takarítás
  • Mosoda
  • Idegenvezetés/Jegyiroda
  • Üdvözlő ital
  • Happy hour

Étkezés

  • Étterem
  • Büfé
  • Bár/Társalgó
  • Piknik terület/Kempingasztalok
  • Csomagolt ebéd
  • Speciális diétás menük

Business

  • Tárgyaló/bankett létesítmények
  • Fax/fénymásolás

Gyermekeknek

  • Táblajátékok

Spa és szabadidő

  • Beltéri medence
  • Kültéri úszómedence
  • Strand hozzáférés
  • Napozóterasz
  • Kert
  • Szabadidős/TV szoba
  • Spa és wellnessközpont
  • Szauna
  • Gőzkabin
  • Jacuzzi
  • Pedikűr
  • Manikűr
  • Bőrradírozás
  • Arcápolás
  • Kezelő szoba
  • Testpakolások
  • Hátmasszázs
  • Lábmasszázs
  • Szabadtéri fürdő

Szobai kényelmek

  • Ingyenes Wi-Fi a szobákban
  • Fűtés
  • Hangszigetelt ablakok
  • Ülősarok
  • Terasz
  • Kerti bútor
  • Vasaló eszközök

Fürdőszoba

  • Ingyenes piperecikkek

Média

  • LCD TV
  • AM/FM ébresztőóra

Szobadekoráció

  • Szőnyegezett padló
Mutasson minden lehetőségetLehetőségek elrejtése

Alapvető információk az Kurzentrum Waren paramétereiről

💵 Legalacsonyabb szobaár 72352 HUF
📏 Távolság a központhoz 1.5 km
🗺️ Elhelyezkedés értékelése 8.8
✈️ Távolság a repülőtérhez 69.7 km
🧳 Legközelebbi repülőtér Rostock-Laage, RLG

Elhelyezkedés

Cím
A cím másolva lett.
Am Kurpark 2, Waren, Németország
Térkép
Am Kurpark 2, Waren, Németország
  • Látnivalók
  • Közelben
  • Éttermek
  • Környékbeli hotelek
Templom
St. Marien Church
570 m
Templom
St. Georgen Church
570 m
Étterem
FloMaLa Kulturkneipe
780 m
Étterem
Restaurant & Cafe Leddermann
1.0 km
Étterem
Restaurant Shanghai City
1.0 km
Étterem
Ristorante Venezia
1.2 km
Étterem
Hafenadvokatur
1.1 km
Étterem
Moments
1.2 km
Étterem
Café Am Yachthafen
1.3 km
Étterem
Restaurant Rialto
1.4 km
Étterem
Ratskeller Inh. Kerber W
1.3 km

Kurzentrum Waren értékelések

8.7 /10
Nagyszerű
499 értékelés
Ellenőrzött értékelések  
Fedezze fel a legjobbra értékelt lehetőségeket az általunk ellenőrzött, saját oldalunkról és a Booking.com-ról származó értékelések alapján.
Már járt ott?
Ossza meg velünk a tapasztalatait!
Írjon értékelést

Kurzentrum Waren GYIK

Mekkora a távolság a Kurzentrum Waren hotel és Waren városközpontja között?
Waren városközpontja egy 20 perces sétára van a Kurzentrum Waren hotel területétől.
Milyen látnivalókat nézhetünk meg, amíg az Waren városában található Kurzentrum Waren hotel vendégszeretetét élvezzük?
Látogasson el az olyan nagyra értékelt nevezetességekhez, mint a Tiefwarensee, továbbá a Feisnecksee, melyek csupán 25 és 18 perc sétára vannak az Waren városában található Kurzentrum Waren hotel területétől.
Leparkolhatom ingyen az autómat a Kurzentrum Waren parkolójában?
Igen, a Kurzentrum Waren által parkoló biztosított a helyszínen, ingyen.
Vannak étkezési lehetőségek az Waren városában található Kurzentrum Waren közelében?
Egy esti étkezéshez az Waren városában található Kurzentrum Waren közelében, a vendégek ellátogathatnak a Restaurant & Cafe Leddermann étterembe, mely közép-európai fogásokat kínál egy 13 perces sétára.
Mennyibe kerül egy szoba az Waren városi hotel kínálatából?
Az Waren városi hotel kínálatában 224 € kezdőáras szobalehetőségek vannak.
Az Waren városában található Kurzentrum Waren hotel által milyen fizetési módok elérhetők?
Az Waren városában található Kurzentrum Waren hotel a következő fizetési lehetőségeket biztosítja: készpénz, Visa és MasterCard.
A Kurzentrum Waren hotel milyen típusú szobákat kínál?
A Kurzentrum Waren hotel King lakosztály, Queen szoba és Szoba szállásokat kínál.
Milyen szolgáltatások tartoznak az Waren városában található Kurzentrum Waren hotel szobáihoz?
Az Waren városában található Kurzentrum Waren hotel minden szobája síkképernyős műholdas TV-t kínál, egyes egységek pedig magán fürdőszobákat biztosítanak akadálymentesített zuhanyzóval.
Az Waren városában található Kurzentrum Waren hotel biztosít takarító szolgálatot?
Igen, az Waren városában található Kurzentrum Waren hotel biztosít mosodát és takarítást.
Milyen spa-lehetőségek vannak az Waren városi hotel területén?
Az Waren városi hotel szoláriumot és szaunát kínál.
Az Waren városában található Kurzentrum Waren hotel rendelkezik medencével?
Igen, az Waren városában található Kurzentrum Waren hotel benti úszómedencét biztosít.
Szobák és árak megtekintése
Bejelentkezés
Dátum
-
Kijelentkezés
Dátum
Szobák és Vendégek2 Vendég, 1 szoba